فروش و نصب جک پارکینگ یا جک برقی دروازه به همراه گارانتی

جک دروازه درب اتوماتیک

جک پارکینگ یا درب کنترلی چیست!

 • امروزه بیشتر درب های ورودی ساختمان ها و اماکن دیگر به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند.یکی از انواع مختلف این نوع جک ها ، جک درب پارکینگ است.
 • جک پارکینگ به شما کمک می کند تا با فشردن تنها یک دکمه اقدام به باز شدن و یا بسته شدن درب منزل و یا محیط کار و یا هر مکانی که عبور مرور در آن انجام میگیرد بکنید و امنیت محل عبور و مرور را ارتقاع ببخشید.
 • نکته ی حاِیز اهمیت دیگر در فصول سرد و گرم سال انجام می پذیرد که با وجود نصب جک این مهم برای مصرف کننده محیا خواهد بود تا بدون پیاده شدن از خودرو درب پارکینگ را باز یا بسته کند و همچنین از اتفاقاتی نظیر جا گذاشتن سوییچ و سرقت سارقین ، جلوگیری کند.

انواع جک پارکینگ

 • امروزه ساخت و تولید جک ها بر اساس انواع درب ها انجام می گیرد، دربهای تک لنگه ،دولنگه، کشویی و ریلی .استفاده از جک ها نه  تنها کار را برای تردد شما راحت تر می‌کند، بلکه باعث بالا رفتن امنیت و حفاظت از شما و خانواده تان می شود.
 • برای درب های تک و یا دو لنگه که به داخل باز می‌شود باید فضای کافی برای عملکرد درست  آنها وجود داشته باشد. اگر پارکینگ شما فضای کافی برای باز شدن درب به داخل را ندارد شما باید از جک های ریلی یا کشویی استفاده کنید.
 • برای انتخاب یک جک پارکینگی مناسب داشتن ابعاد درب ،وزن، تعداد تردد در روز ضروری است تا بتوان مناسب ترین جک را برای ساختمان خود خریداری کنید. جکهای پارکینگی از طریق منبع تغذیه ۲۳۰ ولت و یا ۲۴ ولت کار می کنند که به طور معمول استفاده از جک های ۲۳۰ ولت رایج تر می باشد و از جک های ۲۴ ولت در صورت ضرورت برای کارهای تجاری و صنعتی استفاده می شود.
جک بازویی دروازه
جک دروازه دولنگه

جک پارکینگ یا درب ریلی در آریو امنیت

 1. نصب و راه اندازی جک پارکینگ یا درب اتوماتیک، علاوه بر کیفیت مناسب نیاز به دانش و تخصص کافی جهت برنامه ریزی و نصب صحیح محصول دارد که آریو گستر  با در اختیار داشتن تکنسین های آموزش دیده ی خود توانسته بهترین عمل کرد را از خود به نمایش بگذارد و نیاز مشتریان عزیز را به طور کامل برطرف کند.
 2. گارانتی و خدمات پس از فروش از دیگر مزایای خرید جک پارکینگ یا درب اتوماتیک از آریو امنیت است.

نحوه ی ثبت قرار داد و مراحل انجام پروژه در آریو امنیت

 1. مشاوره و بررسی نوع نیاز شما با توجه به موقعیت و وزن درب و همچنین پارامترهای دیگر
 2.  ارسال پیش فاکتور
 3. هماهنگی جهت انتخاب زمان نصب درب اتوماتیک توسط تکنسین فنی
 4. انجام پروژه و تحویل سیستم به کارفرما 
پارکینگ اتومبیل

قیمت جک پارکینگ در آریو امنیت

با توجه به اهمیت نرخ ارز در مواجهه با قیمت کالاها نمی توان عدد ثابتی را عنوان کرد اما خرید بدون واسطه ی ما با تولید کنندگان  این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم می کند تا با قیمت های رقابتی در بازار، آریو امنیت رو انتخاب کنید و با بهترین و کمترین هزینه تجربه ی یک خرید خوب و مطمعن رو برای خودتون به ارمغان بیارید،جهت اطلاع از قیمت ها کافیست با شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

پک کامل جک دروازه

گارانتی و خدمات پس از فروش

 • آریو امنیت و تمام شرکت های موجود در بازار خود را ملزم به انجام تعهدات ثبت شده فی ما بین  خود در قبال مشتریان می دانند از این رو آریو امنیت با سابقه ی درخشان خود در حوزه ی دزدگیر اماکن تمامی تعهدات خود را به نحو احسنت انجام داده که باعث ایجاد اعتماد هر چه بیشتر شما همراهان نسبت به ما گردیده است.
 • گارانتی بی قید و شرط و خدمات پس از فروش، از جمله ضمانت های پس از فروش آریو امنیت می باشد.
 • تعهد ما به شما بعد از  فروش و نصب تجهیزات نقطه ی پایان همکاری ما با شماس نیست ما در کنارتون هستیم تا با خیالی آسوده امنیت رو برای خودتون و خانوادتون به ارمغان بیارید.
 • تحویل کارت گارانتی به شما و ثبت مهر به روی اون خیال شما رو برای همیشه راحت میکنه که ما در کنارتون هستیم و این در کنار شما بودن باعث دلگرمی ما خواهد بود.

شهرهای تحت پوشش

تماس با کارشناس