دستگاه حضور غیاب

یکی از نیازهای مدیران امروزی کنترل و نظارت بر کارکرد پرسنل می باشد، لذا مدیران مجموعه ها نیاز مبرمی برای تهیه دستگاه حضور غیاب برای کارکنان و کارمندان خود دارند تا بتوانند بهترین عملکرد را در ساعات کاری از کارمندان خود ببیند، حذف وقفه در ساعات کاری نظم و انضباط را در شرکت خود ببینند. با نصب و راه اندازی دستگاه حضور غیاب و مراجعه به دیتای اطلاعات موجود در دستگاه کارفرما می تواند نظارت کامل بر ساعات ورود و خروج کارکنان خود داشته باشد. قابلیت‌های بیومتریک انسان نظیر اثر انگشت، عنبیه چشم، چهره و… این امکان را در مسیر تکنولوژی بدست آوردند تا از این طریق شناسایی آنها به سهولت شکل گیرد.

سیستم های بیومتریک-تشخیص چهره در موسسه آریو امنیت

یک سیستم مهم و کارامد بیومتریک شناسایی چهره است تا با استفاده از روش‌های هوشمند اتوماتیک، هویت یک انسان را بر اساس ویژگی‌های فیزیولوژیکی تشخیص یا تأیید کند. در حالت کلی یک سیستم بیومتریک از ویژگی‌های فیزیولوژی مانند اثر انگشت، عنبیه چشم، چهره یا ویژگی‌های رفتاری مانند صدا به منظور شناسایی استفاده می‌کند. 

فروش و نصب دستگاه حضور و غیاب
دستگاه حضور و غیاب

گارانتی و خدمات پس از فروش

  • تیم خدمات پس از فروش آریو گستر  با شعار اعتماد شما بزرگترین دستاورد ماست ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن به جهت جلب رضایت و اعتماد مشتریان را سرلوحه امورخود  قرار داده است. به همین منظور فرآیند انجام امور از ارجاع تا تحویل در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کارشناسان حرفه ای اجرا می گردد.
  • به همین منظور، در صورت بروز مشکل در دستگاه و سخت افزار، تیم تعمیرات واحد خدمات پس از فروش این اقدام به تعمیر محصولات در محل شرکت می نماید. مشتری محصول را جهت بررسی و تعمیر ارسال می نماید سپس کارشناسان الکترونیک تیم تعمیرات مشکل سخت افزاری عنوان شده را بررسی و در صورت نیاز به تعمیر، اقدامات لازم را انجام داده و پس از تست های گوناگون، دستگاه را به مشتری تحویل می دهند. 
فروش و نصب دستگاه-حضور-غیاب
فروش دستگاه حضور و غیاب

دیگر خدمات آریو امنیت :

  1. فروش و نصب دوربین مداربسته و انتقال تصویر به روی موبایل
  2. فروش و راه اندازی دزدگیر اماکن و سیستم اعلام سرقت برای منازل و ساختمان ها
  3. نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق در منازل و ساختمان ها
  4. فروش لوازم جانبی از قبیل مودم سیمکارتی و دوربین های مداربسته وایرلس و بی سیم
شهر های تحت پوشش
جهت مشاوره رایگان و ارتباط با ما تماس بگیرید
تماس با کارشناس