فراموشی رمز دستگاه دوربین مداربسته DVR در نوشهر _ بازیابی رمز DVR در نوشهر

بازیابی رمز dvr در نوشهر
بازیابی رمز فراموش شده دستگاه دی وی آر

روش های ریست پسورد دستگاه dvr

فراموشی رمز دستگاه های DVR  امروزه به یک چالش جمعی بدل شده است چرا که بسیاری از کاربران سیستم های حفاظتی که در منازل یا کارگاه های خود اقدام به نصب دوربین مداربسته کرده اند با مشکل فراموشی رمز دستگاه دوربین مداربسته در نوشهر مواجه شده اند، امری بدیهی که اغلب افراد پس از مدت زمان طولانی آن را از یاد خواهند برد.

در این موقعیت ها اهمیت استفاده از دستگاه هایی با برندهای مطرح در بازار بسیار حایز اهمیت می باشد، چرا که تمامی برند های معتبر در بازار برای این مشکل راه حل آسان و تجربه ی کاربری خوبی را فراهم کرده اند. لذا مشتریانی که توجه بسیاری به برند های نونیم موجود در بازار دارند باید به این نکته ی بسیار مهم توجه داشته باشند که پشتیبانی و خدمات پس از فروش از جانب شرکت های معتبر چقدر در امنیت و آسایش آنها می تواند تاثیر گزار باشد، که مشکل فراموشی رمز دستگاه dvr در نوشهر تنها یکی از آن هاست.

ریست پسورد دستگاه dvr برند داهوا و هایک ویژن

بسیاری از شرکت های مطرح صنعت دوربین مداربسته در گذشته اقدام به انتخاب رمز پیش فرض دستگاه dvr برای دستگاه های خود می کردند.این اقدام به راحتی تمامی مشکل فراموشی رمز دستگاه dvr دوربین مداربسته در نوشهر از سمت کاربر را برطرف می کرد تا زمانی که مشتریان دچار یک بحران امنیتی بزرگ شدند، چرا که به راحتی با زدن رمز پیش فرض دستگاه dvr، رابط کاربری می تواند وارد محیط تنظیمات دستگاه شود و کنترل دستگاه ضبط تصاویر را در اختیار بگیرد.این راه حل کار را برای افراد متخاصم بسیار راحت کرد! چرا که افراد متفرقه به راحتی با دانستن این موضوع می توانستند به دستگاه و تصاویر آن دسترسی داشته باشند و این یک چالش بزرگ برای تمامی شرکت ها در این صنعت عظیم گردید.

شرکت داهوا و هایک ویژن و شرکت های مطرح در این صنعت، با پیشروی در حوزه ی امنیت کاربری توسط مشتریان اقداماتی را به عمل آوردند تا دیگر نتوان به راحتی وارد محیط کاربری یوزر ها شد و به این ترتیب با بالا بردن لایه های امنیتی امنیت را به چندین لایه حفاظتی تقسیم بندی کرده اند.

بازیابی رمز دستگاه dvr در نوشهر
فراموشی رمز دستگاه dvr در نوشهر

و اما تکلیف برند های نونیم برای فراموشی رمز دستگاه  دوربین مداربسته در نوشهر ،آن دسته از کاربرانی که برای امنیت منازل خود اقدام به نصب برندهای نونیم کرده اند نگران نباشند،چون ما برای آن ها هم راه حل های کاربردی داریم که بتوانند سیستم های نظارت تصویری خود را که رمز آن را فراموش کرده اند بازیابی کنند. برای این منظور حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بتوانیم در خدمت رسانی به شما نقش کوچکی داشته باشیم.

روش های بازیابی رمز دوربین مداربسته نونیم

به 3 روش می توان دوربین های مداربسته نونیم موجود در بازار را از بازیابی کرد. در این روش ها هیچ گونه آسیبی به اطلاعات ذخیره شده در دستگاه دوربین مداربسته نخواهد زد.

  1. روش اول استفاده از ساعت و زمان دستگاه می باشد که با استفاده از نرم افزارهایی که شرکت های تولیدی دوربین مداربسته در اختیار نمایندگان خود قرار می دهند قادر خواهیم بود دستگاه را به حالت کارخانه بازگردانیم و رمز جدیدی به آن اضافه کنیم.
  2. روش دوم استفاده از نماد های موجود در صفحه به هنگام قفل صفحه می باشد چرا که بعد از زدن چندین بار رمز اشتباه صفحه ی ورود قفل می شود که باز هم با کمک نرم افزارشرکت و نرم افزار دستگاه می توان دستگاه را ریست کرد و به حالت کارخانه بازگرداند.
  3. روش سوم با استفاده QR code دستگاه دوربین مداربسته می باشد که برای این منظور هم نیاز به نرم افزار هایی  است که شرکت ها به نمایندگان خود جهت رفع این مشکل می دهند.
گروه آریو امنیت با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و متعهد خود تمامی مشکلات فنی شما را در حوزه ی سیستم های حفاظتی و امنیتی در کوتاه ترین زمان رفع خواهد کرد.جهت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.
شهر های تحت پوشش آریو امنیت

جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید
0911-994-5644

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هفت =

تماس با کارشناس