فراموشی رمز دستگاه دوربین مداربسته DVR در کلارآباد _ بازیابی رمز  دوربین مداربسته DVR 

فراموشی رمز عبور دستگاه دی وی آر در کلارآباد
بازیابی رمز

روش های ریست پسورد دستگاه dvr

فراموشی رمز دستگاه ها دوربین مداربسته DVR  امروزه به یک چالش جمعی بدل شده است چرا که بسیاری از کاربران سیستم های حفاظتی که در منازل یا کارگاه های خود اقدام به نصب دوربین مداربسته کرده اند با مشکل فراموشی رمز دستگاه دوربین مداربسته DVR در کلارآباد مواجه شده اند، امری بدیهی که اغلب افراد پس از مدت زمان طولانی آن را از یاد خواهند برد.

در این موقعیت ها اهمیت استفاده از دستگاه هایی با برندهای مطرح در بازار بسیار حایز اهمیت می باشد، چرا که تمامی برند های معتبر در بازار برای این مشکل راه حل آسان و تجربه ی کاربری خوبی را فراهم کرده اند. لذا مشتریانی که توجه بسیاری به برند های نونیم موجود در بازار دارند باید به این نکته ی بسیار مهم توجه داشته باشند که پشتیبانی و خدمات پس از فروش از جانب شرکت های معتبر چقدر در امنیت و آسایش آنها می تواند تاثیر گزار باشد، که مشکل فراموشی رمز دستگاه دوربین مداربسته dvr در کلارآباد تنها یکی از آن هاست.

ریست پسورد دستگاه dvr برند داهوا dahua و هایک ویژن hikvision

بسیاری از شرکت های مطرح صنعت دوربین مداربسته در گذشته اقدام به انتخاب رمز پیش فرض دستگاه dvr برای دستگاه های خود می کردند.این اقدام به راحتی تمامی مشکل فراموشی رمز دستگاه دوربین مداربسته dvr در کلارآباد از سمت کاربر را برطرف می کرد تا زمانی که مشتریان دچار یک بحران امنیتی بزرگ شدند، چرا که به راحتی با زدن رمز پیش فرض دستگاه دوربین مداربسته dvr، رابط کاربری می تواند وارد محیط تنظیمات دستگاه شود و کنترل دستگاه ضبط تصاویر را در اختیار بگیرد.این راه حل کار را برای افراد متخاصم بسیار راحت کرد! چرا که افراد متفرقه به راحتی با دانستن این موضوع می توانستند به دستگاه و تصاویر آن دسترسی داشته باشند و این یک چالش بزرگ برای تمامی شرکت ها در این صنعت عظیم گردید.

شرکت داهوا و هایک ویژن و شرکت های مطرح در این صنعت، با پیشروی در حوزه ی امنیت کاربری توسط مشتریان اقداماتی را به عمل آوردند تا دیگر نتوان به راحتی وارد محیط کاربری یوزر ها شد و به این ترتیب با بالا بردن لایه های امنیتی امنیت را به چندین لایه حفاظتی تقسیم بندی کرده اند.

بازیابی رمز دستگاه دی وی آر نونیم در کلارآباد
فراموشی رمز دستگاه dvr در کلارآباد

و اما تکلیف برند های نونیم برای فراموشی رمز دستگاه دوربین مداربسته dvr در کلارآباد ،آن دسته از کاربرانی که برای امنیت منازل خود اقدام به نصب برند های نونیم کرده اند نگران نباشند،چون ما برای آن ها هم راه حل های کاربردی داریم که بتوانند سیستم های نظارت تصویری خود را که رمز آن را فراموش کرده اند بازیابی کنند. برای این منظور حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بتوانیم در خدمت رسانی به شما نقش کوچکی داشته باشیم.

روش بازیابی رمز دستگاه های نونیم

به سه روش می توان دستگاه های دوربین مداربسته نونیم را از حالت عدم ورود به دستگاه بازیابی کرد .لازم به ذکر است که بازیابی رمز فراموش شده دوربین مداربسته اطلاعات ذخیره شده در دستگاه را پاک نخواهد کرد.

  1. روش اول با استفاده از تاریخ دستگاه می توان نرم افزار را به حالت کارخانه بازگرداند البته این امر به کمک نرم افزارهایی که شرکت ها به نمایندگان فروش معتبر خود داده اند امکان پذیر می باشد.
  2. روش دوم استفاده از QR code  دستگاه می باشد که با استفاده از بارکد خوان نرم افزار گوشی می توان به این مهم دست یافت.
  3. روش سوم استفاده از نماد های قفل شده در دستگاه می باشد که کارشناسان ما با توجه به مدل دستگاه میتوانند با کمک نرم افزار های مربوطه رمز دستگاه دوربین مداربسته را ریست و بازگردانی کنند.

جهت مشاوره و خرید سیستم های حفاظتی و امنیتی با شماره های موجود در سایت در تماس باشید.

شهر های تحت پوشش آریو امنیت

جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید
0911-994-5644

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هشت =

تماس با کارشناس