دزدگیر اماکن در چالوس _ خرید دزدگیر اماکن سیمکارتی در چالوس

تجهیزات دزدگیر اماکن در چالوس
خرید تجهیزات دزدگیر سیمکارتی در چالوس

تجهیزات نصب دزدگیر اماکن در چالوس

نصب دزدگیر اماکن در چالوس شامل تجهیزات متفاوتی است که هر کدام نقشی اساسی در تکمیل کارکرد درست سیستم ایفا می کنند. کیفیت مناسب سیستم دزدگیر در چالوس و تمام شهرهای ایران نیازمند انتخابی درست در خرید تجهیزات دزدگیر می باشد. در ادامه از تمام این تجهیزات و وظایف آن ها جهت نصب دزدگیر اماکن در چالوس نام می بریم:

 • دستگاه مرکزی : دستگاه دزدگیر یا پنل مرکزی وظیفه ی کنترل تمام تجهیزاتی که به آن متصل هستند را داراست. مهمترین قسمت سیستم دزدگیر اتاق فرمان یا همان پنل مرکزی می باشد.
 • چشمی دزدگیر: چشمی دزدگیر تجهیزی است که به واسطه ی آن تمام حرکات و رفت آمد ها با دادن هشدار سبب جلوگیری از سرقت و خسارت های جانبی خواهد شد.چشمی های وزنی بهترین انتخاب در نصب چشمی دزدگیر در چالوس می باشند.
 • باتری: تصور کنید سارقین برق منزل شما را قطع می کنند، نقش باتری در اینجا بسیار حیاتی است. استفاده از باترری میتواند تا 48 ساعت بدون برق سیستم دزدگیر را به طور فعال حفظ کند و دستگاه در نبود برق به صورت فعال کارکرد خود را ادامه دهد.
 • کابل دو زوج: استفاده از کابل با کیفیت، خطای چشمی و سیستم ها را در پی نخواهد داشت. امری که بسیاری از نصابان با استفاده از کابل های ارزان آن را نادیده می گیرند.
 • بلندگو: بلندگو وظیفه ی تولید صدای مهیب در محیط را جهت اعلام خطر بر عهده دارد.
 • مگنت: مگنت تجهیزی است که در درب ها و پنجره ها استفاده شده و به محض باز شدن درب یا پنجره دستگاه مرکزی را فعال و دزدگیر به صدا در می آید.
 • بیم خطی: برای مکان های بزرگ تر مانند باغ ها و ویلاهایی که فضای بیرون از منزل را می خواهند تحت پوشش قرار دهند، از چشمی های بیم خطی استفاده می کنند که اگر کسی از بین این دو چشمی عبور کند سیستم دزدگیر به صدا در می آید.

در اینجا ما تجهیزات اصلی برای خرید و نصب دزدگیر در چالوس را به شما عزیزان معرفی کردیم.در ادامه به نحوه عملکرد و امکان خطای دزدگیر ها در شرایط مختلف می پردازیم.

نحوه عملکرد سیستم دزدگیر اماکن در چالوس

هر کدام از تجهیزات دزدگیر که در قسمت بالا از آن ها نام برده شد، وظیفه ی مهمی را دارند که به طور اختصاصی به آن ها پرداختیم. اما نحوه عملکرد کل سیستم دزدگیر اماکن در چالوس به چه شکل است؟

پنل مرکزی دزدگیر در قسمت هایی از خانه که به طور عادی در دسترس عموم افراد نباشد نصب می شود.  تجهیزات دیگر به واسطه ی کابل دو زوج به سمت سیستم یا پنل مرکزی هدایت می شوند.(لازم به ذکر است که تجهیزات دزدگیر به صورت بی سیم هم وجود دارند) تمامی نقاطی که امکان ورود سارقین وجود دارد می بایست توسط چشمی ها، مگنت و بیم خطی آماده شوند. 

چشمی های دزدگیر به حرکت در مقابل خود حساس و در صورت وجود حرکت فعال می شوند.

مگنت ها با باز و بسته شدن پنجره ها یا درب های ورودی ساختمان فعال می شوند.

بیم خطی نیز که مراکز حساس دولتی در سایر کشورها نیز به وفور استفاده می کنند. بین دو چشمی بیم خطی، نور مادن قرمزی است که در صورت قطع این نور دزدگیر فعال شده و سیستم به صدا در می آید.

با صدا در آمدن بلندگو، توسط تحریک تجهیزاتی که به پنل مرکزی متصل هستند، صدای مهیبی در محیط پخش می شود که از ورود سارقین و حضور غیر قانونی آن ها جلوگیری به عمل می آورد. در اینجا پنل مرکزی به صورت تماس و پیامک با شمار در ارتباط می باشد و به شما اعلام می کند که کدام یک از تجهیزات تحریک شده و باعث اعلان هشدار در محیط محل نصب دزدگیر اماکن در چالوس شده است.

شما در این مرحله می توانید با استفاده از نرم افزاری که به روی گوشی تلفن همراه شما نصب گردیده، صدای محیط را شنود و کنترل سیستم دزدگیر را در اختیار داشته باشید.

 
 
 
 • مجموعه آریو امنیت مجری پروژه های حفاظتی از قبیل دزدگیر اماکن در چالوس با کیفیت بالا
 • انتخاب بهترین برند های دزدگیر برای منازل و ویلاها در چالوس
 • ضمانت کالاهای مصرفی جهت نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن و استفاده از متریال با کیفیت
 • فروش و نصب دزدگیر اماکن در چالوس با قیمت های رقابتی
 • حذف واسطه ها در فروش محصولات در برندهای مختلف 
 • آریو امنیت نماینده ی بهترین برند های دزدگیر اماکن در چالوس و دیگر شهر های استان مازندران 

امنیت منازل و ساختمان ها به کمک دزدگیر خانگی یا دزدگیر اماکن در چالوس

امنیت منازل ،خانه ها، ویلاها و آپارتمان ها در گروی ایمن سازی صاحبان املاک و مستغلات می باشد.خرید دزدگیر اماکن در چالوس بهترین گزینه و راهبردی ترین عمل برای حفظ سرمایه و ایجاد امنیت برای املاک شما کاربران و مشتاقان سیستم های حفاظتی می باشد.دزدگیر منزل در چالوس این مزایا را دارد تا بتواند به بهترین شکل از سرمایه ی شما در برابر سارقین و کسانی که قصد ورود غیر مجاز به منزل شما را دارند جلوگیری به عمل آورد.

 

دزدگیر اماکن در چالوس

نکاتی در خرید دزدگیر اماکن در چالوس

خرید، فروش و نصب سیستم های نظارتی امنیتی در چالوس از قبیل دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن سیمکارتی یا دزدگیر خانگی به قیمت نمایندگی تهران در سطح شهر چالوس با ارائه ی گارانتی معتبر و شرکتی توسط گروه آریو امنیت صورت می پذیرد.امنیت منازل شما عزیزان در گروئه محصولات استفاده شده در این حوزه می باشد.کیفیت مناسب و گارانتی محصولات و ضمانت کالا از  نکاتی است که باید به آن توجه کنید،مجموعه آریو امنیت با داشتن تجربه ی فراوان در زمینه ی فروش و نصب دزدگیر اماکن در چالوس آماده ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان می باشد.

دزدگیر اماکن فایروال در چالوس
دزدگیر اماکن فایروال در چالوس

روش های پیشگیری از سرقت منازل به وسیله نصب دزدگیر در چالوس

خرید و نصب دزدگیر اماکن در چالوس از امن ترین راه حل ها برای جلوگیری از خسارت های احتمالی می باشد،با خرید دزدگیر در چالوس و نصب آن در منازل خود می توانید امنیت منازل و مستغلات خود را به شدت بالا ببرید.سیستم دزدگیر با ارسال پیامک به صاحب خانه و برقراری تماس با او می تواند صاحب خانه را از شرایط محیطی در اطراف ملک با خبر سازد.این سیستم با کمک چشمی هایی که در داخل یا خارج از خانه نصب و راه اندازی می شود وجود هر گونه حرکتی را گزارش داده و با پخش صدای آژیر باعث دور شدن افراد از محیط حفاظت شده توسط دزدگیر منزل شما در چالوس می گردد.نمایندگی دزدگیر اماکن در چالوس با در اختیار داشتن پرسنلی مجرب و توانمند و با استفاده از تجهیزات با کیفیت این امکان را برای شما عزیزان فراهم  می کند تا با خیالی راحت اقدام به خرید و نصب دزدگیر اماکن در چالوس و دیگر مناطق برای آپارتمان یا ویلاهای خود در مناطق شمالی کنید.جهت مشاوره با ما در ارتباط باشید.

دزدگیر اماکن چگونه کار می کند؟

دزدگیر اماکن در چالوس وسیله ای است که به کمک آن در شرایط مختلف می توان از ایجاد خسارت جلوگیری به عمل آورد.دزدگیر اماکن با داشتن سنسور های متعدد در اطراف خانه چه محیط داخل و چه محیط بیرون هر گونه رفت و آمد را منوط به اجازه ی صاحب ملک می داند.هر حرکتی که سنسور های دزدگیر تشخیص دهند سریعا با واکنش دزدگیر مواجه شده و با پخش صدای بلند آژیر سارقین احتمالی را از محل مورد نظر دور خواهد کرد.همچنین پس از پخش صدای آژیر پنل مرکزی با استفاده از سیمکارت درون خود با صاحب ملک تماس گرفته و گزاراشات محیطی را در قالب پیامک به کاربر و یا مدیر دستگاه ارسال خواهد کرد.با ما در ادامه همراه باشید.

ویژگی های یک دزدگیر مناسب جهت خرید

 1.  گارانتی و ضمانت کالا دزدگیر اماکن در چالوس
 2. مناسب برای گوشی های اندرویدی و آیفون android و ios
 3. داشتن دفترچه راهنما جهت استفاده مناسب کاربر
 4. امکان کنترل دستگاه از راه دور با استفاده از خط تلفن و یا سیمکارت درون دستگاه
 5. قابلیت شنود محیط در هنگام اخطار دستگاه برای کاربر
 6. قابلیت نصب سنسور دود در آشپزخانه
 7. دارا بودن قابلیت نصب سنسور های وایرلس به صورت بدون سیم
 8. دارا بودن زون بی سیم جهت نصب سنسور های لرزشی دزدگیر در چالوس
 9. امکان اتصال وسایل برقی به دستگاه دزدگیر و کنترل از راه دور در چالوس
 10. قابلیت ثبت شماره های بیشتر برای ارتباط با سایر اعضای خانواده
 11. ارسال پیامک و گرفتن تماس از طریق پنل دزدگیر ویلاها در چالوس
بهترین روش جلوگیری از سرقت

راه کارهای زیادی برای پیشگیری و جلوگیری از سرقت منازل وجود دارد که می توان از مهمترین و اصلی ترین این موارد به نصب دزدگیر اماکن در چالوس اشاره کرد.دزدگیر اماکن یا دزدگیر سیمکارتی، یکی از پرکاربردترین تجهیزات حفاظتی و امنیتی در منازل و کارگاه ها می باشد که در اکثر موارد به کار گرفته می شود.از این رو مراجعین زیادی قصد راه اندازی این سیستم را برای منازل یا کارگاه های خود دارند.پیشنهاد ما هم به شما برای جلوگیری از وقوع حادثه های قریب الوقوع راه اندازی و نصب دزدگیر سیمکارتی در منازل خود می باشد، تا بتوانید امنیت و آسایش را برای خود به ارمغان بیاورید.

نصب چشمی دزدگیر اماکن در چالوس
نمونه نصب چشمی دزدگیر در چالوس
چرا باید از دزدگیر سیمکارتی در شهر چالوس استفاده کنیم؟

خرید دزدگیر اماکن در چالوس و استفاده از آن مزایای زیادی را به همراه دارد که ما در اینجا به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

 1. استراق سمع منزل به صورت محرمانه در دزدگیر سیمکارتی در چالوس
 2. روشن و خاموش کردن دستگاه از راه دور در چالوس
 3. تنظیم ارسال گزارش در زمان قطع برق منزل به وسیله دزدگیر سیمکارتی در چالوس
 4. روشن بودن دستگاه حتی در زمان قطعی برق در شهر چالوس
 5. ارسال گزارش از دستگاه به تلفن همراه شما جهت اطلاع شما از وضعیت دستگاه 
تنها بخشی از مواردی است که می توان با راه اندازی و خرید دزدگیر اماکن در چالوس به آن دست یافت.
مشاوره در خرید دزدگیر سیمکارتی در چالوس
مشاوره در خرید دزدگیر اماکن در چالوس

چرا مجموعه آریو امنیت در چالوس را انتخاب کنیم؟

مجموعه آریو امنیت با در اختیار داشتن تجربه ی فراوان در زمینه ی فروش و راه اندازی دزدگیر اماکن در چالوس و شهر های غرب استان مازندران، اقدام به فروش و راه اندازی تجهیزات حفاظتی در برند های مختلف در این شهر می نماید، تا آسایش و امنیت را به شما  همراهان هدیه کند.در این راستا استفاده از پرسنل مجرب و متعهد تنها یکی از دلایلی است که می توانید به آریو امنیت اعتماد کامل داشته باشید از دیگر موارد که می توان از این مجموعه انتظار داشت :

 • داشتن پرسنل مجرب و متعهد در انجام کار به بهترین نحو
 • مشاوره جهت انتخاب نوع دستگاه و تعداد چشمی که مانع از هزینه های اضافی می گردد
 • نصب تمیز و مرتب لوازم جانبی دستگاه 
 • انتخاب و جانمایی مناسب برای قرارگیری تجهیزات دستگاه دزدگیر
 • گارانتی و خدمات پس از فروش در شهر چالوس که از مهمترین فاکتور ها برای انتخاب یک مجموعه جهت انجام پروژه دزدگیر خانگی می باشد.

قیمت دزدگیر اماکن در شهر چالوس

از مهم ترین دستاوردهای مجموعه آریو امنیت ارتباط با تولیدکننده و حذف واسطه ها در بازار می باشد چرا که با از میان برداشتن افراد سودجو قیمت تمام شده دزدگیر اماکن چالوس برای مصرف کننده به مراتب کاهش می یابد.از این رو آریو امنیت در شهر چالوس با ارائه ی پیش فاکتور به مشتریان خود قبل از هر گونه اقدام، به مشتری قدرت انتخاب با توجه به نوع سیستم درخواستی را خواهد داد. لذا با تماس با کارشناسان ما می توانید با داشتن یک پیش فاکتور معتبر با خیال راحت اقدام به خرید دزدگیر اماکن در شهر چالوس نمایید.

فروش چشمی دزدگیر پارادوکس در چالوس
چشمی دزدگیر dg 85 پارادوکس در چالوس
گارانتی و خدمات پس از فروش آریو امنیت 

یکی دیگر از فاکتور های مهم در خرید دزدگیر اماکن در چالوس ، داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش برای مشتریان در شهر چالوس می باشد. چرا که در صورت نبود نمایندگی در مواقع ضروری و خطای سیستم، کاربر با مشکل مواجه می شود و اگر از مجموعه ی مناسبی تجهیزات را دریافت و نصب نکرده باشید آن وقت کل هزینه ی شما ممکن است به دلیل استفاده از تجهیزات نامرغوب از بین برود.اما اگر با مراکز مجاز تماس حاصل کنید از بابت گارانتی و خدمات پس از فروش نیز خیالتان از هر جهت راحت خواهد بود و آن گاه توانسته اید سرمایه گزاری مفیدی را برای جلوگیری از عدم خسارت های احتمالی به املاک خویش به انجام برسانید.

جهت مشاوره با کارشناس آریو امنیت تماس بگیرید و از خدمات و کیفیت محصولات ما جهت نصب دزدگیر سیمکارتی در چالوس بهره مند شوید.

فروش انواع تجهیزات دزدگیر اماکن یا دزدگیر سیمکارتی در چالوس
خرید دزدگیر وایرلس در چالوس

مراحل ثبت قرارداد در آریو امنیت 

 • مشاوره جهت انتخاب نوع سیستم حفاظتی و انتخاب محصول با توجه به نیاز شما و پایین آوردن هزینه سیستم  راهنمای خرید دزدگیر اماکن در چالوس
 • ارسال پیش فاکتور و نوع برند و متریال انتخاب شده دزدگیر سیمکارتی هوشمند در چالوس
 • ثبت قرار داد در حضور کارفرما جهت تایید نهایی کالاهای استفاده شده در پروژه دزدگیر منزل و یا دزدگیر ویلاها
 • انجام پروژه و تحویل آن به کارفرما در مدت زمان تعیین شده و تست نهایی و آموزش نحوه ی استفاده از سیستم دزدگیر منازل در چالوس
 • تحویل کارت گارانتی به کارفرما و نحوه ی شرایط استفاده از آن دزدگیر ویلاها در چالوس

خدمات دیگر آریو امنیت :

مجموعه ی آریو امنیت با هدف ایجاد امنیت و آسایش برای کاربران خود اقدام به فروش و نصب سیستم های حفاظتی و نظارتی در سطح شهر چالوس و دیگر شهر های استان مازندران می نماید.قیمت های رقابتی و استفاده از کادری پربازده در مدت زمان کم، سرعت و کیفیت کار نهایی نصب و خرید دزدگیر اماکن در چالوس را برای شما مشتریان دو چندان خواهد نمود تا با خیالی راحت از سیستم های هوشمند خانگی از جمله دزدگیر سیمکارتی در چالوس و دیگر امکانات آن استفاده بهینه و مناسبی داشته باشید.از دیگر خدمات آریو امنیت در حوزه ی سیستم های حفاظتی و امنیتی می توان به فروش و نصب دوربین مداربسته ، فروش و نصب دزدگیر اماکن در چالوس  و همچنین  نصب و راه اندازی جک پارکینگ  اشاره کرد.

جهت مشاوره با کارشناسان آریو امنیت برای خرید و نصب دزدگیر اماکن در چالوس با ما تماس حاصل فرمایید.

شهر های تحت پوشش آریو امنیت

جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید
0911-994-5644

دیدگاه (1)

 1. علی
  13 اردیبهشت 1402

  ممنون از خدمات خوبتون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 3 =

تماس با کارشناس